MEMBERS

19. december 2016 at 21:09 | © FifthHarmonyDaily
SOUČASNÉ ČLENKY

- Ally Brooke Hernandez
Životopis: Allyson Brooke Hernandez se narodila 7. července 1993 v San Antoniu v Texasu. Je dcerou Jerryho a Patricie Hernandez. Má bratra Brandona. Má hispánské kořeny.

- Normani Kordei
Životopis: Normani Kordei Hamilton se narodila 31. května 1996 v Atlantě v Georgii. Je dcerou Derricka a Andrey Hamilton. Vyrostla v New Orleans. Poté se rodina přestěhovala do Houstonu v Texasu. Má starší nevlastní sestry Arielle a Ashlee. Od tří let začala vyhrávat soutěžte jako tanečnice a gymnastka. Ve 13 letech nahrála první singl. Také získala malou roli v seriálu stanice HBO Treme.

- Lauren Jauregui
Životopis: Lauren Michelle Jauregui se narodila 27. června 1996 v Miami na Floridě. Je dcerou Michaela a Clary Jauregui. Má dva sourozence: Taylor a Chrise. Má hispánské kořeny.

- Dinah Jane Hensen
Životopis: Dinah Jane Hansen se narodila 22. června 1997 v Santa Aně v Kalifornii. Je dcerou Gordona a Maliky Hansen. Je nejstarší ze šesti sourozenců.

BÝVALÉ ČLENKY

- Camila Cabello
Životopis: Camila Cabello celým jménem Karla Camila Cabello se narodila 3. března 1997 na Kubě. Je dcerou Alejandra a Sinuhe Cabello. Má sestru Sofiu. Má hispánské kořeny.
 


Actual articles

Advertisement